Партнерство

Чому імпортерам краще співпрацювати з
MAGIC AGRO?

Досвід роботи 16 років

Ми маємо багаторічний досвід у сфері експорту сільськогосподарської продукції з України, що дозволяє нам розуміти потреби та вимоги наших клієнтів.

ship, freighter, port-5296136.jpg
glasses, book, phone-1052023.jpg

Знання внутрішнього ринку України

Ми маємо глибокі знання про внутрішній ринок України, що дозволяє нам ефективно працювати з перевіреними виробниками та забезпечити якісну та стабільну поставку продукції.

Велика кількість перевірених виробників

Ми маємо гарні відносини з багатьма перевіреними виробниками сільськогосподарської продукції у різних регіонах України, що дозволяє нам забезпечити широкий вибір продукції з високою якістю та конкурентними цінами.

teamwork, cooperation, brainstorming-3213924.jpg

Контроль якості

Ми гарантуємо нашим клієнтам, що продукція, яку вони замовляють у нас, буде відповідати якісним вимогам, зазначеним в контракті. Завжди контролюємо якість на місці перед відвантаженням продукції.

Швидке оформлення вантажів

Завдяки професійній команді ми швидко та якісно оформлюємо всі папери на вантажі. Це дає змогу максимально швидко відправляти вантаж покупцеві без затримок на кордоні.

success, goal, stopwatch-7721489.jpg

І саме головне!

Повага, чесність, відданість, відкритість до наших партнерів є основоположним у нашій роботі.

Тому звертайтесь до MAGIC AGRO LLC. Ми надаємо своїм клієнтам та партнерам комплексні послуги в організації імпорту та експорту сільськогосподарської продукції з України. Гарантовано контролюємо якість продукції на всіх етапах. Тому, якщо Ви шукаєте надійного та досвідченого партнера для закупівлі української сільськогосподарської продукції, звертайтеся до нашої компанії, ми з радістю Вам допоможемо.

Translate »
Scroll to Top