Про нас

Про нас

Засновані в 1998 році

Компанія MAGIC AGRO LLC заснована в 1998 році. З 2002 присутня на аграрному ринку України.

Маємо гарний досвід експорту зернових, бобових, олійних культур та продуктів їх переробки.

В нашому портфоліо багаторічна практика поставок морським, залізничним та автомобільним транспортом до країн південно-східної Азії та Європи.

Колектив MAGIC AGRO гарантує якісний та професійний підхід до виконання контрактів на всіх етапах.

Наша команда складається тільки з професійних, комунікабельних, толерантних спеціалістів, завжди готових до діалогу, співпраці і розумних компромісів.

Команда нашого підприємства є засновником Громадської Організації “Одеська Обласна Аграрна Палата”. На даний момент членами аграрної палати є 156 фермерських господарств. Це нам гарантує постійну наявність товару, якість товару та забезпечує вчасне виконання контрактів. 

Про нас в цифрах

0
Досвід роботи більше 26 років
0
Сільськогосподарських підприємств входять в нашу Аграрну палату
Роки є членами ВГС "Асамблея Аграрних Палат України"
Років досвіду роботи з експорту товарів

Наша мета

Основною метою компанії MAGIC AGRO є експорт зернових, бобових та олійних культур, для забезпечення високоякісними продуктами зовнішнього ринку, підтримання рентабельності бізнесу та покращення економіки України. Для досягнення цієї мети ми працюємо над забезпеченням високої якості своєї продукції, створенням ефективної логістичної системи для експорту, а також будівництвом і підтриманням добрих відносин з клієнтами та партнерами. Завдяки нашій компанії можна забезпечити стабільність продажів та підтримати конкурентоспроможність на міжнародному ринку. Крім того, ми приділяємо основну увагу постачанню тільки якісної сировини, що впливає на високий рівень довіри до нашої компанії. Ми спрямовуємо свої зусилля на розвиток співпраці з локальними фермерами та надаємо допомогу у відновленні та модернізації виробництва.

Компанія MAGIC AGRO дотримується високих стандартів якості, враховуючи всі вимоги ринку, в тому числі сертифікації відповідно до міжнародних стандартів. Також ми працюємо над постійним покращенням всіх робочих процесів та впровадженням нових технологій, щоб забезпечити високий рівень ефективності та конкурентоспроможності.

Дуже важливо враховувати соціальну відповідальність та дотримуватися високих етичних стандартів. Це включає в себе забезпечення відповідних умов праці для співробітників, забезпечення відповідної охорони навколишнього середовища, забезпечення відповідної якості продукції, яка відповідає вимогам світових стандартів. Це допоможе підтвердити репутацію компанії як надійного постачальника та збільшити довіру споживачів та партнерів з різними вимогами.

Міссія

Цілі

Цінності

В період урожаю 2022 року ми експортували:

Кукурудза
58%
Ріпак
10%
Пшениця
20%
Соя
7%
Соняшник
5%
Італія
70%
Угорщина
20%
Румунія
12%
Молдова
8%

Основні країни до яких ми експортували нашу продукцію у 2023 році

Не зважаючи на те, що в Україні на даний момент йде повномасштабна війна з росією, наше підприємство успішно експортує якісну продукцію автомобільним транспортом до країн Європи.

Translate »
Scroll to Top